Pani Irmgard czeka na opiekunkę z Polski!

Miejsce: Ludwigsburg 71640
Poszukujemy Opiekunki dla Pani Irmgard na 2 miesiące - od 30.08.2014r.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- cierpliwość,
- osoba niepaląca.

Opis podopiecznej:
Data urodzenia: 1929r.
Stopień pielęgnacyjny: 0
Wzrost: 160cm
Waga: 65kg
Pani Irmgard jest osobą w pełni ruchliwą, samodzielnie korzysta z toalety. Jest osobą spokojną, miłą. Cierpi na demencję. Podopiecznej należy pomóc w codziennych czynnościach, chodzić na spacery.

Obowiązki:
-prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie czystości,
-pomoc w codziennych czynnościach.

Oferujemy:
* Czas wolny: dwie połówki dnia na tydzień,
* Internet, tanie połączenia
* wynagrodzenie 1050 Euro / Netto,
* wyżywienie i zakwaterowanie
* zwrot kosztów przejazdu do 150 euro,
* EKUZ, A1
* legalne zatrudnienie w stabilnej firmie.

Kontakt:
Zadzwoń do Seniovity!
58-66-77-082 (poniedziałek – piątek 8:00-16:00)
lub pisz maila na adres: opieka@seniovita.pl ,  a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy!

 Dołącz do załogi SenioVita!
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.seniovita.pl
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugie
Autor: SenioVita | 2014-08-25 09:30:29
Email: opieka@seniovita.pl
Telefon: +48586677082
Lokalizacja: Śląskie (Całe Niemcy)